“Arka sıradakiler projesi” devam ediyor.

27th Mar 2015

15 yıldır devam eden projemizin öğretmen görüşmesi ve okul ziyaretleri etabı tamamlanmıştır.

“Otizmli çocuğa konuşma eğitimi nasıl verilmeli?” Atölye çalışması

27th Mar 2015

Nisan 2015 ayında “ Otizmli çocuğa konuşma eğitimi nasıl verilmeli?” konu başlıklı atölye çalışması uygulanacaktır. Şenay Yılmaz’ın vereceği seminere katılmak isteyen velilerimiz sekreterimizden bilgi alabilirler.

“NİÇİN BEN?” GRUP PSİKOTERAPİ ÇALIŞMASI

13th Kas 2014

Ailelerin yaşadığı kabullenme sürecine yönelik kendi iç dünyalarına yolculuk ettikleri psikoterapi grubumuzun ilki tamamlanmıştır. Babalarında katılım gösterdiği grup çalışmamız her ay düzenli olarak devam edecektir. Kurum Aile danışman ve psikoloğumuz Elif Taştan’ın yönettiği gruba katılım göstermek isterseniz kurum sekreterimizden bilgi… Continue Reading “NİÇİN BEN?” GRUP PSİKOTERAPİ ÇALIŞMASI

“Otizm ve yemek sorunları” atölye çalışması

13th Kas 2014

Kurumumuz eğitimcilerinden Bircan Tavas Eylül ayı Atölye çalışmamızı tamamlamıştır. “ Otizm ve Yemek Sorunları” konulu uygulamaya katılan velilerimize teşekkür ederiz.

OYUNCAK MÜZESİNDEYDİK..

13th Kas 2014

Eylül 2014 ayında çocuklarımızla oyuncak müzesini gezdik. Her ay düzenlenecek etkinliklerimize katılmak için kurum sekreterlerimizden bilgi alabilirsiniz.

4 AYLIK GELİŞİM HEDEFLERİMİZ TAMAMLANDI.

13th Kas 2014

Kurumumuzdan eğitim alan her çocuğumuzun ekim-kasım-aralık-ocak hedefleri güncellenmiştir. Eğitimde alınacak hedefler ve aile için hazırlanan önerileri içeren gelişim raporları ailelerimize teslim edilmiştir.

“Otizmli çocukta okuma yazma eğitimi” atölye çalışması

13th Kas 2014

Kurumumuz eğitimcilerinden Tolga Yardımcı Ekim ayı atölye çalışmamızı tamamlamıştır. “ Otizmli çocuklarda okuma yazma eğitimi” konulu uygulamaya katılan velilerimize teşekkür ederiz.